Wyżywienie

Szczególną wagę przykładany do racjonalnego odżywiania dzieci oraz kształtowania u nich prawidłowych nawyków żywieniowych. W okresie wczesnego dzieciństwa rozpoczyna się kształtowanie preferencji smakowych, oraz zdolność dziecka do zapamiętywania zapachu i smaku.

Jedzenie ma być przyjemnością a nie przymusem, natomiast nauka spożywania posiłków ma być czynnością interesująca, absorbującą i kształtującą zdolności psychomotoryczne dziecka.

Całodzienne wyżywienie ( śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek) =15 zł/dzień

Zamówienia i płatności za posiłki dokonują rodzice za pośrednictwem sytemu Mastrszef.

Rezygnacji z cateringu można dokonać najpóźniej na 1 dzień przed dostawą posiłku, do godziny 20:00.

Catering

Best Katering o sobie:

Naszym nadrzędnym celem jest serwowanie prawidłowo zbilansowanej, świeżej i naturalnej żywności bez dodatku barwników, konserwantów i sztucznych substancji słodzących.
Doświadczenie, które posiadamy, sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta, a także przygotować wszystkie diety i wykluczenia z jakich korzysta Państwa dziecko.
Posiadamy perfekcyjny i doświadczony zespół, doskonałe zaplecze kuchenne oraz techniczne, każdy etap produkcji jest koordynowany przez naszego doświadczonego dietetyka.
Serwowane przez nas posiłki są zdrowe i pełnowartościowe, używamy produktów naturalnych, tylko najwyższej jakości.
Dania zawierają świeże sezonowe owoce i warzywa oraz pełnoziarniste produkty zbożowe.
Posiłki przygotowujemy na bieżąco !!! – „ Dziś zrobione i zjedzone”
Korzystamy z usług lokalnych dostawców co gwarantuję wysoką jakość produktów, nie korzystamy z żywności przetworzonej i gotowych dań mrożonych.
Dziękujemy za zaufanie i życzymy smacznego