Organizacja

Żłobek jest otwarty cały rok od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 – 18.00

Mamy trzy grupy żłobkowe (13-15 osobowe):

w placówce na ul. Libijskiej 4C w Warszawie:
- Elfy (dzieci w wieku od 10 m-cy-17m-cy)
- Krasnale (dzieci w wieku od 17 do 24 m-cy)

w placówce na ul. Libijskiej 2 S w Warszawie, gdzie znajduje się również grupa przedszkolna:
- Drużyna Piotrusia Pana (dzieci w wieku 2-2,5 lat)

W placówce na Libijskiej 2 S grupa ma do swojej dyspozycji salę zabaw, jadalnię i sypialnię, a na Libijskiej 4 C każda grupa ma oddzielną salę zabaw i sypialnię.

Nad dziećmi sprawuje opiekę doświadczony personel – opiekunki w wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi oraz pomoc. W każdej grupie są 2 opiekunki.

Dla każdej grupy przygotowujemy comiesięczne plany edukacyjne, które wysyłamy rodzicom. Dzieci z najstarszej grupy żłobkowej od września 2018 będą pracować na pakietach Wydawnictwa MAC „Olek i Ada” (książka, karty pracy cz 1 i cz2, wyprawka plastyczna)

W każdej placówce dzieci mają do dyspozycji ogród z placem zabaw. Wychodzimy do ogrodu cały rok, codziennie, jeśli tylko warunki na to pozwalają (monitorujemy smog). Nie ma złej pogody, tylko trzeba się odpowiednio ubrać.

W każdej Sali znajduje się oczyszczacz powietrza- jest w stanie oczyścić 98 % powietrza z bakterii, wirusów, alergenów, pyłów- dzięki czemu dzieci mniej chorują

Z placówką współpracuje na stałe psycholog

Rodzice w naszych placówkach korzystają z dofinansowania do czesnego w wysokości 100 zł-150 zł /m-c w ramach Programu Maluch +2018 ( czesne pomniejszone już o dofinansowanie wynosi 1300 zł). Placówka na Libijskiej 4 C skorzysta także z dofinansowania w ramach programu Maluch (część inwestycyjna- wyposażenie, zabawki, pomoce edukacyjne, plac zabaw)